Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

        Tesapak Ambalaj 2005 yılında, onsekiz yılı aşkın tecrübesini ve bilgi birikimini girişimci, yenilikçi felsefesiyle birleştiren firmamız, genç ve dinamik personeli ve değişik ürün gruplarıyla yeni ve modern tesisinde, üretimlerine başlamış ve esnek ambalaj pazarında yerini almıştır.        

İstanbul İkitelli Organize Saraçlar Sanayi Bölgesi’nde bulunan Tesapak Ambalaj gıda ve gıda dışı esnek ambalaj sektörlerinde değişik ürün gruplarında ambalajlar üretmektedir. Esnek ambalaj konusunda müşterilerine en üst seviyede, sürekli ve sürdürülebilir bir hizmet sağlayabilmektedir.        

Sirket 100’e yakın çalışanı ile çeşitli sektörlere baskılı, baskısız ve laminasyonlu tek veya çok katlı olarak esnek ambalaj üretmektedir ve düzenli olarak gerçekleştirdiği yatırımlar sayesinde üretim portföyünü istikrarlı olarak genişletmektedir. Tesapak Ambalaj üretiminin %50’ni ihraç etmek suretiyle ülkemizin ihracatına önemli katkılarda bulunmaktadır.        

Esnek ambalaj pazarlarında kendisini kanıtlamış olan Tesapak Ambalaj dünyanın her yerine İstanbul’daki üretim tesisinden en hızlı şekilde teslimat sağlayabilmektedir. Müşteri odaklılık, verimlilik ve kalite ilkeleriyle yola çıkan Tesapak Ambalaj; bugün üretim anlayışı, kurumsallaşmaya ve markalaşmaya verdiği önem, tüketici taleplerini ön planda tutan yaklaşımı ile Türkiye’nin markası olma yolunda hızla yol almaktadır.       

Tesapak Ambalaj’ın hedefi orta ve uzun vadede, arayan değil aranan ve sektörün lider firmaları arasında kalıcı bir şekilde yer almaktır. Bu hedefe ulaşmak içinde gerek müşterileriyle gerekse tedarikçileriyle uzun dönemli ilişkiler kurmayı, maksimum seviyede müşteri taleplerini karşılamak için yatırımlar yapmayı geçmişte olduğu gibi önümüzdeki dönemde de daha fazla sayıda müşteriye ulaşmayı, istikrarlı bir nakit akışı ile sağlıklı ve sürdürülebilir büyümeyi yakalamayı hedeflemektedir.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın